6 שאלות להרכב הג'אז

כולם רוצים אירוע מושלם. בין אם זה יומולדת, בר מצווה חתונה או אירוע עיסקי. אחד הגורמים מהשפיעים על כל סיטואציה היא המוזיקה המלווה את האירוע. אוקי, הזמנתם הרכב ג'אז. מה חשוב לשאול ולברר בכדי לדעת שתצאו מנצחים? לפעמים יש התקלות בזמן האירוע וצריך להיערך מראש או לדעת שהצוות שלכם יהיה מוכן. לדוגמה: אתם לא רציתם לנאום אבל הכריחו אתכם להודות לאורחים. אמא של הכלה חייבת לדבר ואופסo... לא הזמנתם מיקרופון. מה עושים?

6 שאלות שחייבים לשאול כל הרכב ג'אז:

 1. אם אמא של הכלה תרצה לנאום יהיה מיקרופון ?
  • בהחלט כן, ניתן לקבל מיקרופון.
 2. יש לכם המלצות ?
  • כמובן, יש המלצות. אנחנו מנגנים שנים בתחום ברחבי הארץ.
 3. כמה מקום אתם צריכים ? ואיפה למקם אתכם ?
  • נגני ג'אז למודי ניסיון בנגינה בפאבים אפלים וכוכים קטנים. בכדי לכבד את האירוע טריו ג'אז יצטרך למינימום במה בגודל 2.00 * 1.50 מ'. במה גדול מידי לא תחמיא להרכב. רצוי מיקום מואר ונגיש ויחד אם זאת להשאיר אזור מאוורר לאורחים.
 4. כמה זמן אתם מנגנים ?
  1. קבלת פנים בדרך כלל עד שעה וחצי, מעבר לכך האורחים מתעייפים והאירוע מתארך.
  2. נגינה באירוע עצמו תתפרס גם כן על 1:30 בין האוכל הנאומים ושאר הטקסים...
 5. יש לנו 250 אנשים (או יותר) באירוע ההגברה שלכם תספיק ?
  • ההגברה הבסיסית מתאים לאירוע עד 80-100 איש, בעיקר למוזיקת רקע / דיבור. מתאים לרוב לקבלות הפנים כמוזיקת רקע. כמובן המיקום ההרכב משפיע עם הסאונד.
  • הגברה נוספת בתוספת תשלום סמלית לפי תנאים המקום.
 6. מה אתם מנגנים בעצם ? יהיה מעניין ? רק ג'אז ?
  • אנחנו מנגנים סטנדרטים של הג'אז, שירים ישראליים וכל עם הרבה גרוב. המוזיקת מתחילה ב Bossa Nova של ג'ובים, Swing את דיוק אלינגטון והדרך Cool של מיילס דיוויס. נבנת לאט לאט לתוך האירוע עם קצת Funk ו- Soul. החומרים גולשים לתוך המוזיקה הישראלית, קצת ביטלס, מוזיקה פופלארית והכל שוצף באלתורי ג'אז חמים ונעימים.

צפו בסרטונים שלנו:


שאלות נוספות (ותשבות):