• גמישות מוזיקלית. אנו חולשים על מרחב מוזיקלי גדול. מנגנים בסגנונות הסווינג, לטין (בוסנובות סמבות וכד'), בלדות וגרובים שונים... לא יהיה רגע דל אחד נגינה!
  • שנים של נגינה מקצועית על במות ובאירועים הניבו את ההרכב האידאלי, הצוות המקצועי ביותר, החומר המוזיקלי הנכון ביותר לאירועים. אנו נדע להתאים את דינמיקת הנגינה לדינמיקת האירוע. נדע להרים או להוריד את העוצמה והקצב למקום המתבקש. המרחב המוזיקלי והנפח הצלילי ישרו אווירה נינוחה, משוחררת שתעלה חיוך ואף תפעיל את הגוף בתנועות ריקוד ושמחה.
  • יש לנו הגברה - אין צורך בספקים נוספים! ממילא כל אירוע עמוס באנשי מקצוע. אנו באים עם הגברה משלנו, איכותית ביותר עד 300 איש.
  • הגברה חינם באירוע עד אירוע של 100 איש.

מקצועיות ✔︎ Professionalism

ביטוי המקצועיות בהקשר של הרכב ג׳אז לאירועים וקבלות פנים מתבטאת בהתאמה, גמישות ויכולת לבצע את המשימה בהצלחה מירבית. המשימה הינה לנגן לכם מוזיקה איכותית שמשמחת אנשים. בזה אנחנו מומחים! בנוסף קיימת מקצועיות ספציפית לתחום המוזיקה. ניתן להזמין קטעים, מעולם הג'אז ועולמות אחרים אשתדל לנגן לכם את כולם. רפראוטר רחב ומגוון של קטעי הג'אז הגדולים של כל הזמנים. בנוסף קיים רפרטואר של מוזיקה ישראלית מעובדת לג׳אז וחומר מקורי בניחוח ג׳אז מקומי.

שירות ✔︎ Service

חשוב לי שכולם יהיו מרוצים. המזמינים, הקהל של המזמינים, הנגנים שאיתם אני עובד, נותני השירות האחרים שבסביבה ושומעים אותנו במקרה....וכן אני מקפיד על כל הפרטים הקטנים. לכן ניתן להתחייב על כך בטוחים שאתם בידים טובות. השירות והצלילים באים יחדיו.

מוניטין ✔︎ Reputation

למרות האתר היפה הזה, רוב ההזמנות מגיעות מפה לאוזן...

ניסיון ✔︎ Experience

אחרי מעל 20 שנה של הופעות אני יכול להתחייב על ניסיון. וגם על כך שתהנו. הצלחה מובטחת! .

״יצרנו יחד זכרונות טובים״

- מרץ 2016 -

- זו אחת התגובות המרגשות ביותר שקיבלתי. הרי אנחנו יודעים לנגן, יודעים לכוון את הסאונד, יודעים לתת שירות. משפט זה ממצה את מהות עבודתנו.

״...ישבו פה אנשים שבקושי מכירים אבל התקשורת היתה מדהימה. זה בעיקר בזכות המוזיקה שלכם.״

- אוקטובר 2017 -

- תגובה זו באה בעקבות אירוע חברה שמטרתו היתה לחבר בין עובדים גמלאים, עובדים ותיקים וחדשים.

״...וואו איזו מוזיקה לא ידעתי... אני בהחלט אמליץ עליכם״

- מאי 2018 -

- אבא של הכלה הזמין אותנו בשבילו, כי הוא אוהב ג׳אז. הכלה כלכך נהנתה שישבה לידנו למשך כל קבלת הפנים.